Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

ZOO Liberec

ZOO Liberec

Zdroj: www.vejnar.com/zooliberec
Tygr bílý - Zdroj: www.vejnar.com/zooliberec
ZOO logo

Zoo Liberec se nachází 9 km od našeho ubytování.

Liberecká ZOO je nejstarší zoo v České republice. Je velice známá i ve světě, díky chovu vzácných druhů zvířat z celého světa. V liberecké zoo jsou bílí tygři, kteří jsou mimo jiné i maskoty hokejového týmu v Liberci.

Nachází se zde báječné zázemí pro děti a návštěvníky vůbec. Jsou zde dětské koutky, občerstvovací zařízení. V ZOO můžete spatřit savce (bongo, gepard, gibon bělolící, makak, levhart, lev), ptáky (čimango horský, kakadu molucký), plazy (agama, krokodýl, varan mangrovový), ryby.

V r. 2011 se narodilo spoustu mláďat. Návštěvníci mohou přijít na křest nového přírůstku do zoo. Můžete vidět krmení lachtanů v dopoledních hodinách.

Ti, co podnikají výlet do Liberecké ZOO, si mohou zarezervovat ubytování v Liberci a podniknout mnoho výletů i do okolí Liberce.

 Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz