Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Výlet do Českého ráje

Výlet do Českého ráje

Pravčická brána
hrad Kost
zámek Sychrov
Trosky

 Český ráj

Český ráj skýtá mnohými krásnými přírodními památkami. Na každém kroku turisté najdou romantické kouty s panenskou přírodou a historickými památkami, které se snoubí se středním tokem řeky Jizery. O jedinečnosti Českého ráje není pochyb. Rozsáhlá pískovcová města a zajímavé skalní útvary uchvátí nejen tuzemské ale i zahraniční návštěvníky, kteří se mohou ubytovat v okolním luxusním ubytování.

 V chráněné krajinné oblasti se rozprostírají rybníky, ve kterých se zrcadlí vrcholky mnohých skalních měst, dále můžete shlédnout hluboká údolí.Přírodní živly vytvořily ze skal sochařské umění, které dalo pískovcovým skalám mnoha podob a zajímavých útvarů, nad kterými zůstává rozum stát.Do Českého ráje patří neméně i historie a spousta památek. V regionu Českého ráje jsou stopy po nejstarším pravěkém osídlení. Významnou roli zde hraje vyhlášená oblast Klokočských skal, Prachovské skály a údolí Plakánek u hradu Kost.

Hrad Trosky je dominantou, kterou nezapomeňte navštívit, svoji túru okořeňte i prohlídkou hradu Kost nebo majestátního zámku Sychrov.

Mnozí návštěvníci vyhledávají aktivní turistiku např. na kole nebo adrenalinové sporty. V okolí si mohou vybít energii na raftech, na lezeckých drahách, či v koňském sedle. Cyklisté mají možnost využít značené cyklotrasy, které jsou plny středisky k odpočinku.

Návštěvníci Českého ráje mohou využít nabídky četného ubytování např. Dětenice, Jičín, Hrubá Skála a mnoho dalších. 

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz