Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Prachovské skály

Prachovské skály

Myší díra
skalní město
trasa
Hrubá Skála

 Prachovské skály

Oblast Českého ráje. Jsou nejnavštěvovanější prostorem okolo Jičína. Vzdálenost Prachovský skal od našeho ubytování je zhruba 50 km.  

Krásná příroda a rozmanité skalní město, nabízející výborné podmínky pro horolezectví, přímo vyzývají k turistice a adrenalinovým zážitkům. Lidé na toto místo podnikají výlety za ohroženými druhy rostlin, krásnými výhledy z rozhleden a přírodně vybudovaných vyhlídek, za přírodou, za krásnými pohledy na skalní útvary a hlavně odpočinkem strávený v rekreačních střediscích, kde se mohou levně a pohodlně ubytovat. Návštěvníci zde mohou využít dva turistické okruhy, které jsou organizovány tak, abyste si mohli prohlídnout pískovcové skalní město a vystoupat na vyhlídky, kde budete mít Český ráj jak na dlani. Velmi známou skalní štěrbinou je tzv. „Myší díra“, která baví zejména děti.

Prachovské skály jsou mimo jiné i kolébkou horolezectví v ČR. Skalní věže a okolní dech beroucí příroda Vám poskytne nezapomenutelný zážitek. 

Pro milovníky turistiky a přírody Prachovské skály nabízejí širokou nabídku ubytování.  Na Hrubé skále si klienti mohou objednat či zarezervovat prostory k privátním akcím, svatbám atd. 

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz