Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

POVODNĚ na Liberecku.

NEJSOU VŠUDE

V posledním týdnu nás sdělovací prostředky zahlcují zprávami typu:" Liberecko po záplavách bez elektrické energie a plynu", "Nedoporučujeme jezdit na Liberecko" nebo "Liberecko a Frýdlantsko zaplavené" apod. Je pravda, že se tyto informace týkají oblastmi v okolí města Liberce, ale nutno podotknout, že ne všechny lokality dopadly tak katastrofálně jako například často zmiňovaná Chrastava či Nová Ves.
Velká většina oblíbených destinací v Liberci (Aquapark Babylon, Botanická zahrada, ZOO, Ještěd, Bazén, Muzeum) a jeho okolí (zámky Sychrov, Grábštejn, Lemberk, Frýdlant nebo Český Ráj) je v provozu bez jakýchkoli problémů.
Jeden příklad za všechny: nedaleká vinárna v naší vesničce, která stojí přímo na břehu řeky Nisy, funguje beze změn.

Tudíž plánovanou návštěvu Liberce není nutno odkládat či rušit. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud si najdete chvilinku, prohlédněte si otřesné záběry z Chrastavy a neváhejte s pomocí pro oblasti postižené povodněmi. Děkujeme. (klikněte na "Další informace")
Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz