Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Navštivte Hejnice nedaleko Liberce

Hejnice

Klášter
Štolpich


Město ležící na řece Smědé vás uchvátí díky své poloze zasazené do údolí Jizerských hor, tyčících se nad městem.

Hejnice je jedno z nejvýznamnějších poutních míst v Čechách. Město je navštěvováno zejména kvůli baroknímu chrámu Navštívení Panny Marie a bývalému františkánskému klášteru. Chrám skýtá bohatou výzdobou a na hlavním oltáři se nachází skříňka se zlatou soškou Marie ze 14. století. Návštěvníci mohou navštívit benefiční koncerty, které se v chrámu konají. V letní sezóně se koná Hejnická pouť, kde si vyhrají především děti.

Pokud sháníte ubytování, v Hejnicích najdete pár zajímavých penzionů, které vás přivítají s otevřenou náručí. Turisté si mohou pochutnat na českém jídle v restauracích či v hejnických hospodách.

Neopomeňte navštívit přírodu, kde jsou pro turisty značené trasy. Známá zastávka v kopcích je tzv. „Ořešník“, odkud máte skvělý výhled do okolí. Dále jsou unikátní přírodní ukázkou vodopády Štolpich, kam podnikají tradiční výlet i místní obyvatelé.

Večer můžete navštívit místní kino, fit centrum nebo pizza restauraci. 

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz