Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

MČR ve Freestyle Motokrosu

TipSportAréna Liberec 13.11.2010

Změna termínu

POZOR, OPĚT DOŠLO KE ZMĚNĚ TERMÍNU KONÁNÍ!

Liberecká Tipsport arena si bohužel na freestyle motocrossovou show s ohnivou atmosférou, krásnými dívkami a litými souboji o korunu krále českého freestyle motocrossu musí počkat do května příštího roku.

Hlavní organizátor Marek Rejman z pořádající GSMA k tomu říká: „Nebylo to lehké rozhodnutí, ale bohužel nás k tomu dotlačily okolnosti. Jde nám především o to, aby se odjel kvalitní a prestižní seriál mistrovství České republiky, a to není vzhledem k počtu omluvenek možné. Martin Koreň se před několik dny zranil v Rize, Petr Kuchař je také mimo hru a Petr Pilát míří trénovat do USA za Travisem Pastranou. To je citelný zásah, jelikož česká FMX scéna je stále poměrně malá.“

Dále dodává: „Omlouvám se všem fanouškům, že je to takto na poslední chvíli, ale dohnala nás k tomuto rozhodnutí situace. Květnový termín, který oznámíme co nejdříve, by měl navazovat na další závody z domácí série. Lístky zůstávají v platnosti, ale je tu samozřejmě možnost jejich vrácení.“

Datum a čas
: 13.11.2010 19:00hod.

Místo konání : Tipsport arena

Web pořadatele : www.gsma.cz

Původně byl liberecký závod naplánován na 19. února. K přesunu na listopad došlo především proto, že byl přidán druhý závod v Karlových Varech, a bylo tak zachováno vyvrcholení série v Liberci.

Můžeme se těšit na nejlepší freestyle motocross v neopakovatelné show s ohnivou atmosférou, krásnými dívkami a litými souboji o korunu krále českého freestyle motocrossu. Režie celé akce je pod taktovkou tvůrců slavných FMX Gladiátor Games.

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz