Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Lužické hory

Lužické hory

Panská skála
Na Jedlové
Skalní hrad Sloup
Lužické hory

Lužické hory se od našeho ubytování rozkládají zhruba ve vzdálenosti 30 kilometrů. Lužické hory tvoří převážně lesy a křídové pískovcové skály doplněny občasným čedičem.

Turisté mohou navštívit mnoho přírodních zajímavostí (ohrožené rostliny v ČR, shlédnout skalní útvary, z nichž známá Panská skála figurovala jako kulisa v pohádce Pyšná princezna).

Lužické hory s nejvyšším vrcholem Luž (793 m) obsahují mnoho vybudovaných turistických tras, cyklostezek a rozhleden. Velmi navštěvovaná rozhledna Na Jedlové poskytuje turistům krásný výhled do okolí a přistavěný hostinec poskytne zázemí pro odpočinek a dobytí energie.

Tato chráněná krajinná oblast turistům nabízí v okolí mnoho ubytování (Sloup v Čechách, Nový Bor, Doubice atd.).

Návštěvníci by rozhodně měli navštívit vyhlášené hrady a zámky (Sloup, Grabštejn, Lemberk) nebo využít skvělé podmínky pro turistiku či kulturu. V oblasti se nachází pozůstatky lidové architektury (roubené domy se sedlovými střechami, zříceniny hradů a spousty zajímavých skalních útvarů).

V zimě je v Lužických horách k dispozici mnoho sjezdových tratí a běžkařských značených stezek, které též přispívají k návštěvnosti památek a rekreačních zařízení.  

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz