Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Hipo Turistika Liberecko

Stáj PRAŠNÝ DVŮR provozuje své vyjížďky na koních již od roku 1990

Stáje Prašný dvůr Machnín - Machnín, Liberecko

Stáj PRAŠNÝ DVŮR provozuje své vyjížďky na koních již od roku 1990. Začátky si první z jezdců mohou pamatovat z Frýdštejna. Nyní se stáj nachází v Machníně na okraji Liberce, kam dojíždí i městský autobus č. 16 a vlak na Hrádek.

 

Stáje prašný dvůr Machnín - Jizerské horyTuristická jízdárna, nabízí zde základní výcvik jízdy na koni a vyjížďky po okolí Machnína a Liberce. Otevřeno od 8 do 19 hodin. Váš výlet můžete spestřit navštěvou našich stájí Prašný dvůr, kde máte možnost se svést na některém z koní, přiučit se něco na venokovní pískové jízdárně nebo si vyjet do terénu. Oblíbené vyjížďky vedou ke zřícenině hradu Hamrštejn, na 0včí horu nebo třeba do lesů okolo Karlova. Pro zkušenější jezdce lze domluvit vícehodinový výlet na Andělskou horu, do Krásné Studánky nebo na Bedřichovku. Příznivci zimních sportů si mohou vyzkoušet skijoring(jízda na lyžích tažených koněm), pokud si ale přinesou vlastní lyže.

Budete-li chtít ve stáji prožít celý den nebo i několik dní poblíž koní a zkusit si kromě jízd i práci, která se musí každý den udělat, můžete si zde postavit na pár dní stan a vše si zkusit na vlastní kůži - čištění stájí, koní, sedlání i krmení. Toto včetně jízd si můžete domluvit telefonicky. Stačí jeden den nebo i jednu hodinu předem. Koně pro vás budou připraveni a nemusíte čekat, jako když přijdete neohlášeni.

 Kontakt:

Soňa Vundrová
Heřmánková 13, Liberec - Machnín, 460 01
tel.: 603 711 651, 482 732 028
e-mail:VundrovaSona@seznam.cz
            dundasona@seznam.cz

web: http://prasnydvur.blog.cz/

 

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz