Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

David Nejedlo v minulosti otevřel v zoo další dimenze důležité pro moderní zařízení. Zoo otevřela nové možnosti školské i běžné veřejnosti. Od roku 2006 se stala součástí zahrady dvě zařízení: Městské středisko ekologické výchovy Divizna a Centrum pro zvířata v nouzi Archa se stanicí pro handicapované tuzemské živočichy. Nejbližší budoucnost rozvoje ZOO Liberec je spjata s Integrovaným plánem rozvoje města (Lidové sady), v jehož rámci by zahrada mohla získat mimo jiné důstojnou administrativní budovu a také modernizovat některé expozice. V zoo si můžete prohlédnout jednotlivé expozice a pavilony, které obsahují savce, ryby, ptáky, plazy. Každý den v 11 hodin dopoledne můžete vidět krmení tuleňů i s malou show s trenérem. Nejste z Liberce? Žádný problém. Liberec nabízí obrovskou škálu ubytování liberec. A jak se dostanete přímo do zoo? Jednou z možností je veřejná doprava z autobusového či vlakového nádraží tramvají číslo 2 nebo 3 směr Lidové sady, zastávka Botanická - ZOO. Automobily a autobudy mohou zaparkovat na parkovištích v blízkosti Zoo.

Místa k stání jsou palcená - 50Kč/6 hodin. Nejbližší akce v ZOO a Lidových sadech! Dne 30.listopadu probíhá RETRO DEN k oslavě výročí 94 let fungování Zoologické zahrady Liberec s doprovodným programem a polovičním vstupném po celý den. Od 14:00 také probíhá komentovaná prohlídka Zoo. Večer od 20:00 probíhá v Lidových sadech Retro bál. Pokud tedy sháníte narychlo ubytování liberec, již neshánějte.

Botanická zahrada Liberec
Jestli-že jste milovníky flory, rozhodně navštivte libereckou botanickou zahradu, která je nejstarší v České republice a pusobí již přes 115 let. Zahrada se skládá ze skleníkového areálu ve tvaru rostlinných buněk nebo krystalové drúzy. Areál obsahuje devět expozičních pavilonů zhruba na 3000 metrl čtverečních.

V pavilonech můžete zhlédnout 13 odlišných botanických témat.Uspořádání rostlin uvnitř pavilonů je většinou stylizováno dle vzorů přirozených stanovišť a zvolený sortiment zahrnuje příslušné životní formy rostlin. Přijeďte se podívat do Liberce Ubytujte se v našich apartmánech a zažijte plno zábavy.Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz