Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

FIS NORDIC WORLD SKI CHAMPIONSHIPS – LIBEREC 2009

FIS mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci

Severská kombinace
Běhy na lyžích
 
Liberec 2009 a -  
Liberec 2009 b

FIS NORDIC WORLD SKI CHAMPIONSHIPS – LIBEREC 2009

 

FIS mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci ( FIS NORDIC WORLD SKI CHAMPIONSHIPS ). Od 18. 2. do 1. 3. 2009 se tu na běžeckých tratích a skokanských můstcích střetne světová lyžařská špička.

Sichern Sie sich die Unterkunft in Liberec bei uns frühzeitig

 

      FIS mistrovství světa v klasickém lyžování se koná každé dva roky, v Česku přitom bude úplně poprvé. Pro závody ve skocích na lyžích byly upraveny dosavadní skokanské můstky na úpatí Ještědu, pro běžecké lyžování byl vybudován zbrusu nový areál ve Vesci u Liberce.

Mistrovství světa v klasickém lyžování představí také atraktivní premiéru: poprvé se totiž na skokanských můstcích utkají také ženy.

      Krom jiných také na mistrovství světa v klasickém lyžování do Liberce dorazí loňský vítěz světového poháru Thomas Morgenstern z Rakouska, legendární Adam Malysz z Polska či vítězka kontinentálního poháru žen Ulrika Grässler hájící barvy Německa.

      Nový běžecký areál ve Vesci přivítá závodníky na dvou okruzích dlouhých 3,75 km, jejichž kombinací vzniknou tratě o délce 5 a 7,5 km. Závodit se tu bude hned od začátku šampionátu, finálové závody ve sprintu, štafetě a maratonu mužů a žen se odehrají od 24. 2. do 1. 3. České publikum vkládá své naděje v loňského vítěze světového poháru Lukáše Bauera, který si dobré umístění na mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci stanovil jako prioritu letošní sezony.

      Slavnostní vyhlašování vítězů jednotlivých závodů FIS mistrovství světa v klasickém lyžování, včetně udílení medailí a titulů mistrů světa bude probíhat v historickém centru Liberce - na náměstí Dr. Edvarda Beneše – jedné z nejstarších lokalit města.

      Vstupenky na FIS NORDIC WORLD SKI CHAMPIONSHIPS – LIBEREC 2009 je možné koupit v předprodeji v síti TICKETPRO (www.ticketpro­.cz). Na zahajovací ceremonii stojí od 300 do 750 Kč, na finále od 250 až do 1500 Kč.

      Ubytování na FIS mistrovství světa v klasickém lyžování Vám poskytne Privat Apartma Ulrych a další najdete na oficielních stránkách mistrovství světa v klasickém lyžování.

      Kromě mnoha sportovních zážitků a doprovodného programu s sebou FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování bohužel přináší také některá dopravní omezení, která budou v průběhu konání šampionátu na různých místech Liberce ovlivňovat život všech obyvatel i návštěvníků  mistrovství světa v klasickém lyžování. V případě dalších dotazů na FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování se, prosím, neváhejte obrátit na barevnou linku (+420 840 111 308, písemné dotazy: barevnalinka@liberec2009.com). Provoz „barevné“ linky bude v následujícím období omezen podle dále uvedeného rozvrhu, nicméně podle zájmu veřejnosti bude s blížícím se šampionátem časově upraven. Provoz „barevné“ linky OV FIS MS Liberec 2009: Po, St, Pá - 8 až 16 hod., Út, Čt - 13 až 17 hod.

Více též na :  http://www.liberec.cz/scripts/detail.php?id=36344

 Přejeme Vám mnoho krásných sportovních zážitků.

SKI WM 2009 Liberec Übernachtung, Unterkunft und Buchung  -  Preise im "Reservation"

Nordische Ski-Weltmeisterschaft 2009 ( FIS ) in Liberec 18.2. - 1.3.2009

Liberec wird im 2009 die WM Veranstalter in klassischen Disziplinen und schon jetzt haben Sie die Gelegenheit die Strecken, wo man um die Medaillen kämpfen wird. Die wunderschönen Bedingungen für Skilaufen im Isergebirge. Für Skifahren wird Ještěd geeignet, wo die stürmische Entwicklung verläuft. Die massiven Investitionen legen dieses Zentrum zu Europäischen Standarte nach. Ein Vorteil ist 1012 m. ü.M.
Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz