Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Evropa2 - Ranní Show Liwe 2010

V TipSport aréně v Liberci

Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live
Ranní Show Live

Datum a čas: 23. dubna 2010, 20.00 - 04.30 hod.

Info o akci
:
Česká republika zažije v roce 2010 největší zábavní show v historii a pro jeden večer propojí vaše město, váš region a přilehlé planety v jeden ohromný vesmír zábavy. A hvězdné bude i bavičské komando, v jehož čele vystoupí kapitán showbusinessu, moderátor, DJ a zpěvák Leoš Mareš. Samozřejmě nebudou chybět ani jeho skvělí parťáci z Ranní Show Evropy2, Patrik Hezucký a půvabná Lucie Šilhánová. K této nadprůměrně veselé trojici bude jako host přizván moderátor Pavel Cejnar. Hudební rozjezd vezme do svých rukou rezidentní DJ celé show za pomoci vybrané djské posádky.

Infocentrum Liberec dnes zahajuje předprodej vstupenek na Ranní show live, která se uskuteční 23. dubna 2010 v liberecké Tipsport aréně od 20 hodin.
Cena vstupenky je 150 Kč nyní, na místě pak 200 Kč.

Privat Apartma Ulrych - Ubytování Liberec: "Zdrčíte-li se v Liberci tak s ubytováním si starosti dělat nemusíte. Zajistíme Vám kvalitní ubytování nejen na tuto akci v Liberci".
Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz