Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Bozkovské jeskyně nedaleko od Liberce

Prohlídka Bozkovských jeskyň

Bozkovské jeskyně
Bozkovské jeskyně
Bozkovské jeskyně

 Jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech nedaleko ubytování Liberec se nachází na Semilsku v obci Bozkov. Jeskyně jsou vyhlášenou Národní památkou.

Uzdu naší fantazii popouští labyrinty chodeb zdobené krápníky, vyrůstající ze všech stran. Lidé mohou vidět např. Hřebínek, Anděla, Panenku atd. Krápníky dostávají názvy díky jejich tvaru. Prohlídka není fyzicky náročná. Návštěvníci by se měli tepleji obléknout, protože v jeskyních je maximální teplota 4 stupně. Atraktivním lákadlem jsou nazelenalá jeskynní jezírka, zatopující z části jeskyně. Čirá voda místy obsahuje mince, které sem lidé hází pro štěstí. Menší jezírka nesou název „Labutí“. Zdobí je krápníkové stropy, nazývané také dómy, které jezerům rozhodně neubírají na kráse.

Prohlídka trvá 45 minut s příjemným průvodcem, který na konci prohlídky zhasne osvětlení, a Vy můžete vnímat pravou atmosféru jeskyně. 

Rezerwacje on-line
      zniżka od 3%
Liberec panorama
Webkamery
Liberec - wycieczki
i nasze Propozycje

Kontakt

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Mój status Skype
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Partnerzy: Linki


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz